OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła 3 lutego 2019 r.

„… Kiedy pracujesz, myślisz i mówisz zadbaj, aby wszystko było na korzyść twojej duszy …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: świadectwa kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych; jaką rolę odgrywa muzyka w rozwoju dzieci i dorosłych i wiele innych ciekawych artykułów.

2. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci i młodzież.

3. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

4. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

5. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

6. W czwartek o godz. 14.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Rozpoczyna tajemnicami radosnymi Róża pani Marii Łebkowskiej. O godzinie 16.00 tajemnicami bolesnymi Róża pani Jadwigi Wojtkiewicz oraz o godzinie 16.00 tajemnicami chwalebnymi Róża pani Elżbiety Bętkowskiej. O godz. 15.00 odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek (5 lutego) wspomnienie św. Agaty (w tym dniu będzie błogosławieństwo chleba i wody), w środę (6 lutego) wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

8. W środę ma dzień skupienia Apostolat Dobrej Śmierci. O godz. 16.30 zostanie odmówiony różaniec.

9. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W następną niedzielę postaram się podsumować kolędę. Dziękuję za miły klimat i budujące rozmowy oraz za ofiary składane przy tej okazji. Wracamy do porządku odprawiania Mszy świętych w tygodniu o godz. 17.00. Bardzo serdecznie proszę rodziny, które z różnych powodów nie miały okazji spotkać się ze mną w czasie wizyty duszpasterskiej, a chciałyby się spotkać o kontakt w zakrystii lub telefonicznie.

10. Chcę bardzo serdecznie podziękować Ochotniczej Straży Pożarnej w Ustroniu Morskim, Akcji Katolickiej i wszystkim zaangażowanym za pomoc w demontażu wystroju Bożonarodzeniowego. Dziękuję za wszelką życzliwą pomoc w dekoracjach i remontach domu parafialnego. Za każdy życzliwy gest z Waszej strony.

11. W dalszym ciągu jest możliwość zapisania się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 12-19 października tego roku. Informacje w zakrystii i na stronie internetowej naszej parafii.

12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam serdecznie drogich wczasowiczów.

13. Zapowiedzi przedślubne 3:
Marcin Marek KLOSKOWSKI, kawaler, zamieszkały w Koszalinie
i Justyna Paulina RUTKOWSKA, panna, zamieszkała w Koszalinie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.