OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 11 sierpnia 2019 r.

„… Bez cierpliwości nie możemy stać się świętymi …” – św. Jan Bosko

1. Witamy i pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości. Życzymy wielu łask bożych i dobrego czasu w Ustroniu Morskim.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w środę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe; w czwartek – uroczystość Wniebowzięcia NMP; w sobotę – wspomnienie św. Jacka. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia od ołtarza. Czwartkowa uroczystość Wniebowzięcia NMP jest świętem nakazanym, zapraszamy na Msze święte według planu niedzielnego czyli 9.00, 10.30, 12.00, 14.00 – Rusowo, 17.00 i 19.00. W Sianożętach msza z Uroczystości w środę o 20.15. Błogosławieństwo kwiatów i ziół na każdej Mszy świętej. Zapraszamy.

3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nie czynna z racji uroczystości. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

4. Spowiedź święta zawsze w tygodniu pół godziny przed każdą Mszą świętą

5. Ksiądz Tomasz Roda przesyła podziękowanie za wsparcie w ubiegłą Niedzielę zbiórki na Dom Samotnej Matki. Dzięki Wam zebrał 28 tyś złotych

6. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych. Do skarbony przy bocznym wyjściu można wrzucać podziękowania i prośby do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Nabożeństwa w środę o 18.30

7. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. W gablocie wywieszona jest także lista intencji zamówionych, które Ksiądz Proboszcz odprawia w trakcie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Polecamy pielgrzymów Waszej modlitwie.

9. W zakrystii są do nabycia płyty diakonii muzycznej „Tyle dobrego”, którą osobiście prowadzę. 16 zróżnicowanych utworów religijnych. Może to być doskonały prezent dla bliskich z Ustronia Morskiego. Cena płyty cegiełki – 20 zł.

10. Zachęcamy do pomocy w posługiwaniu w czasie codziennych Mszach, jeżeli ktoś czuje się na siłach w czytaniu Słowa Bożego czy śpiewaniu psalmu. Zawsze wcześniej można umówić się w zakrystii na tę formę posługi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.