OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22 września 2019 r.

„… Obojętność jest dobra we wszystkim co nie dotyczy Woli Bożej …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą; ranking wartościowych animowanych bajek dla najmłodszych dzieci i wiele innych ciekawych artykułów.

2. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na chleb św. Antoniego, dla najuboższych. Dziękuję w tym miejscu za wyjątkową aktywność członków Caritas Parafialnej.

3. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek (23 września) wspomnienie świętego Pio Pietrelciny, prezbitera; w piątek (27 września) wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera: w sobotę (28 września) wspomnienie świętego Wacława, męczennika.

4. W czwartek od godz. 16.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.oo. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

5. Spowiedź święta zawsze w tygodniu przed każdą Mszą świętą (za wyjątkiem środy wieczór).

6. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych. Do skarbony przy bocznym wyjściu można wrzucać podziękowania i prośby do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

7. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

9. W zakrystii są do nabycia płyty diakonii muzycznej „Tyle dobrego”, którą osobiście prowadzi ksiądz proboszcz. 16 zróżnicowanych utworów religijnych. Może to być doskonały prezent dla bliskich z Ustronia Morskiego. Cena płyty cegiełki – 20 zł. Są również kalendarze ścienne z pięknymi zdjęciami świątyń naszej diecezji. Cena – 10.00 zł.

10. Zachęcamy do pomocy w posługiwaniu w czasie codziennych Mszach, jeżeli ktoś czuje się na siłach w czytaniu Słowa Bożego czy śpiewaniu psalmu. Zawsze wcześniej można umówić się w zakrystii na tę formę posługi.

11. Witamy i pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości. Życzymy wielu łask bożych i dobrego czasu w Ustroniu Morskim.

12. Zapowiedzi przedślubne 2:
Przemysław Marek TABACZYŃSKI, kawaler, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Angelika WLEKLAK, panna, zamieszkała w Grzybowie.

Patryk Kazimierz SZRETER, kawaler, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Anna Maria MAJCHRZAK, panna, zamieszkała w Ustroniu Morskim.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.