OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Niedziela 16 maja 2021 r.

„… Uczestniczyć w pełni we Mszy św. znaczy zrujnować cały dorobek diabła …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. W najnowszym numerze m.in.: rozmowa z rodzicami Livii Marii, uzdrowionej w łonie matki za wstawiennictwem Franciszka Marię od Krzyża i wiele innych ciekawych artykułów. Polecam również inne czasopisma katolickie takie jak Mały Gość oraz Miłujcie się i L’Osservatore Romano.

2. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane.

3. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

4. Zapraszam każdego dnia o godz. 16.30 na Nabożeństwa Majowe oraz nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada następną niedzielę.

5. Chciałbym serdecznie podziękować rodzicom grupy dzieci, który po raz pierwszy przyjęły Ciało Chrystusa w sobotę 15 maja, za dar ołtarza, którym jest kapa maryjna. W najbliższą sobotę o godz. 11.30 Pierwsza Komunia Święta dla klasy 3B Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim. W czwartek o godz. 18.00 Pierwsza Spowiedź oraz odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych, dzieci przynoszą ze sobą gromnice. Pamiętajmy o modlitwie w intencji dzieci i rodziców. W białym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze święte dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 16.00, rodziny i bliscy mogą w intencji konkretnych dzieci zamówić Mszę świętą, co też może być pięknym prezentem. Zapraszam.

6. W najbliższą sobotę, 22 maja, o godz. 11.00 w bazylice kołobrzeskiej odbędą się święcenia kapłańskie, między innymi przebywający dwa lata temu na praktyce duszpasterskiej diakon Sebastian KAPUŚCIŃSKI. W naszej parafii odprawi mszę świętą prymicyjną 6 czerwca (niedziela) o godz. 17.00.

7. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci, młodzież i rodziny.

8. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków. Zapraszam również na stronę Facebookową naszej parafii.

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Od pewnego czasu istnieje możliwość zamawiania Mszy świętej ze strony internetowej korzystając z linku umieszczonego na stronie głównej. Możemy tam znaleźć w kalendarzu wolną intencję w czasie rzeczywistym. Jest też link umożliwiający złożenie ofiary. Zachęcam do korzystania.

10. Transmisje Mszy świętych i nabożeństw możemy oglądać na kanale YouTube. Link znajduje się na stronie internetowej oraz Facebooku.

11. Zapraszam chłopców do służenia przy ołtarzu.

12. W zakrystii do nabycia jest polsko-niemieckie wydanie albumu z przepięknymi fotografiami bazyliki kołobrzeskiej w cenie 50 zł.

13. Przypominam o zachowaniu wymogów epidemicznych. Przy głównym i bocznym wejściu są zamontowane bezdotykowe kropielnice oraz bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk.

14. Wszystkim jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Witam i pozdrawiamy wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.