OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 września 2021 r.

„… Tylko rzeczy dobre są prawdziwym bogactwem, które przygotowuje nam miejsce w niebie …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: Eucharystia ocali świat, kto wymyślił kongresy eucharystyczne i w jakim celu są organizowane? i inne ciekawe artykuły. Jest też specjalne wydanie Gościa poświęcone kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu oraz Mały Gość.

2. Dzisiaj po Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek dla ofiar oraz uchodźców w Afganistanie. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Sanktuarium w Skrzatuszu.

3. W tym tygodniu obchodzimy: w środę (8 września) święto Narodzenia NMP.

4. W środę o godz. 16.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Kartki z podziękowaniami i prośbami można wrzucać do skarbony przy bocznym wyjściu lub na tackę.

5. W czwartek o godzinie 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Jak w każdy drugi czwartek miesiąca modlimy się w intencji trwającego w naszej diecezji synodu. Zapraszam po mszy świętej na spotkanie zespół synodalny naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę (12 września) o godz. 17.00 Msza święta z okazji Pierwszej Rocznicy przyjęcia Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w piątek (10 września) o godz. 16.00.

7. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę i przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

8. Zapraszam na stronę internetową naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualności. Transmisje Mszy świętych i nabożeństw możemy oglądać na kanale YouTube. Link znajduje się na stronie internetowej oraz Facebooku.

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej ze strony internetowej korzystając z linku umieszczonego na stronie głównej. Możemy tam znaleźć w kalendarzu wolną intencję w czasie rzeczywistym. Jest też link umożliwiający złożenie ofiary. Zachęcam do korzystania.

10. W zakrystii są do nabycia płyty diakonii muzycznej „Tyle dobrego”, którą osobiście prowadzę. 16 zróżnicowanych utworów religijnych. Może to być doskonały prezent dla bliskich z Ustronia Morskiego. Cena płyty 20 zł. Jest również polsko-niemieckie wydanie albumu z przepięknymi fotografiami bazyliki kołobrzeskiej w cenie 50 zł. Są również w zakrystii do nabycia ścienne kalendarze diecezjalne na rok 2022 w cenie 10 zł.

11. Przypominam o zachowaniu wymogów epidemicznych. Przy głównym i bocznym wejściu są zamontowane bezdotykowe kropielnice oraz bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk.

12. Wszystkim jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

13. Zapowiedzi przedślubne 1:
Dominik JABŁOŃSKI, stanu wolnego, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Agata Marianna CHAŁAS, stanu wolnego, zamieszkała w Ustroniu Morskim

Piotr GORCZYŃSKI, stanu wolnego, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Edyta OSZEK, stanu wolnego, zamieszkała w Janowicach Pszczyńskich

Ahmad AHADI, związany cywilnie, zamieszkały we Francji
i Ilona KUNA, związana cywilnie, zamieszkała we Francji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.