OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła 23 stycznia 2022 r.

„… Panu Bogu się podoba, by to co czynimy dla Niego było czynione z radością …” – św. Jan Bosko

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Niech Biblia znajdzie szczególne miejsce w naszym domu, co będzie znakiem szczególnego miejsca w naszym chrześcijańskim życiu.

2. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: wywiad o modlitwie psalmami; są też tam praktyczne wskazówki, jak to robić. Przypominam, że od stycznia koszt czasopisma wynosi 8 zł.

3. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek (24 stycznia) wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek (25 stycznia) święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w środę (26 stycznia) wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w piątek (28 stycznia) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

4. W czwartek od godz. 16.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.oo. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Spowiedź święta przed Mszą świętą.

5. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych oraz podczas wizyty duszpasterskiej.

6. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

7. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

8. W naszej parafii dobiegła końca wizyta duszpasterska. Dziękuję za miły klimat i budujące rozmowy oraz za ofiary składane przy tej okazji. Uwaga! Jeśli są rodziny i osoby, które chciałyby jeszcze umówić się na wizytę duszpasterską, to proszę o kontakt telefoniczny lub zgłoszenie w zakrystii.

9. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci i młodzież.

10. Dziękuję tym wszystkim, którzy dostosowują się do wymogów epidemicznych zachowując odpowiednie odległości oraz zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw oraz przyjmując Komunię świętą według ustalonego porządku.

11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.