OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII Niedziela Zwykła 20 lutego 2022 r.

„… Buduje nas przebywanie wśród tych, którzy czynią dobrze …” – św. Jan Bosko

1. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na chleb św. Antoniego, dla najuboższych. A o godz. 17.oo Msza święta z poświęceniem książeczek dzieci pierwszokomunijnych.

2. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: list papieża Benedykta XVI stanowiący odpowiedź na stawiane mu zarzuty i artykuł wyjaśniający sprawę. Przypominam, że od stycznia koszt czasopisma wynosi 8 zł.

3. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek (22 lutego) święto Katedry św. Piotra, Apostoła, w środę (23 lutego) wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

4. W środę o godz. 16.30 nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a po mszy świętej spotkanie Caritas.

5. W czwartek o godzinie 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej czynna jest kancelaria parafialna. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Po Mszy świętej zapraszam chętnych na Krąg Biblijny.

6. Spowiedź święta przed Mszą świętą.

7. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych.

8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

9. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

10. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci, młodzież i rodziny.

11. Dziękuję tym wszystkim, którzy dostosowują się do wymogów epidemicznych zachowując odpowiednie odległości oraz zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw oraz przyjmując Komunię świętą według ustalonego porządku.

12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.