OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Niedziela 29 maja 2022 r.

„… Nie odkładajcie na jutro dobra, które możecie uczynić dzisiaj, ponieważ jutro może nie będziecie już mieli więcej czasu…” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: co dla nas wynika z wniebowstąpienia Pana Jezusa. Są również inne publikacje – Mały Gość dla dzieci i młodzieży.

2. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek, 31 maja, święto Nawiedzenia NMP; w środę, 1 czerwca, wspomnienie św. Justyna, męczennika; w piątek, 3 czerwca, wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej zostały dwa tygodnie.

3. W czwartek o godz. 14.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe zakończone nabożeństwem czerwcowym o godz. 16.30. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00. Po Mszy świętej odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania klas pierwszych szkoły ponadpodstawowej i starszych.

4. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej oraz do skarbon.

5. W środę ma dzień skupienia Apostolat Dobrej Śmierci. W związku z nabożeństwem czerwcowym o godz. 16.30, różaniec zostanie odmówiony po Mszy świętej o godz. 17.00.

6. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 15.30. Msza święta szkolna w pierwszy piątek miesiąca o godz. 17.00. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzę w piątek w godzinach przedpołudniowych.

7. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w sobotę po Mszy świętej o godz. 17.00.

8. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

10. Zapraszam do zaangażowania się w działalność grup duszpasterskich. Zapraszam szczególnie chłopców do służenia przy ołtarzu.

11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

12. Zapowiedzi przedślubne 1:
Patryk PALĘGA, kawaler, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Małgorzata OBLIZAJEK, panna, zamieszkała w Gryficach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.