OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 stycznia 2023 r.

„…Kiedy chcemy wezwać pomoc Dobrego Boga Ojca, musimy być gotowi poświęcić wszystko…” – św. Jan Bosko

1. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego, a w nim osobisty sekretarz papieża Benedykta XVI wspomina ostatnie chwile jego życia (koszt GN od stycznia – 10 zł) oraz widokówki: nasza świątynia z lotu ptaka (ofiara dowolna), a w zakrystii do nabycia magnesy z widokiem naszej świątyni w cenie 10 zł.

2. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych.

3. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie. Istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej ze strony internetowej korzystając z linku umieszczonego na stronie głównej.

4. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

5. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Już dzisiaj dziękuję za miły klimat i budujące rozmowy oraz za ofiary składane przy tej okazji. Wizyta duszpasterska to spotkanie o charakterze religijnym, ale i towarzyskim, w którym bierze udział, w miarę możliwości cała nasza rodzina – wszystkie osoby zamieszkałe w tym domu. Przygotujmy stół nakryty białym obrusem, na którym znajdować się będą: Pismo Święte, krzyż, woda święcona, kropidło. Mam również przy sobie zeszyt intencji więc jest okazja do zamówienia Mszy świętej.

W tym tygodniu odwiedzę naszych parafian:

poniedziałek (16 stycznia) od godz. 15.00 – ul. Osiedlowa 4A, B, C, 6A, B, C; 7 i pozostałe.

wtorek (17 stycznia) od godz. 15.00 – ul. Geodetów, ul. Ogrodowa, ul. Graniczna i ul. Spokojna.

środa (18 stycznia) od godz. 15.00 – ul. Poranna, ul. Słoneczna i ul. Krótka.

czwartek (19 stycznia) od godz. 15.00 – ul. Łąkowa, ul. Okrzei, ul. Wolności i ul. Kościuszki.

piątek (20 stycznia) od godz. 15.00 – Grąbnica, ul. Leśna i ul. Dębowa.

sobota (21 stycznia) od godz. 10.00 – ul. Koszalińska.

Ogromna moja prośba, by zgłaszały się osoby, które zamieszkały od niedawna w Ustroniu Morskim, bym mógł założyć kartotekę parafialną. Proszę również mieszkańców ul. Zachodniej w Ustroniu Morskim o zadeklarowanie przyjęcia wizyty duszpasterskiej. Rodziny, które chcą przyjąć kolędę w innym terminie niż wyznaczony też bardzo proszę o zgłoszenie.

6. Trwa sezon grzewczy, jeśli ktoś ma taką możliwość, by wesprzeć parafię w tej kwestii, będę ogromnie wdzięczny. Można na tacę wrzucić kopertę opisaną „OGRZEWANIE” lub wpłacić na konto parafialne. Dziękuję tym rodzinom, które wsparły tę inicjatywę.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Dziękuję parafianom i grupom duszpasterskim za życzenia urodzinowe, za msze święte w mojej intencji. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.