OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 sierpnia 2023 r.

„… Kto pracuje dla zbawienia dusz, ocali także swoją…” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: „Już nie mogłem dłużej znosić tego złego życia”. Historie ludzi, którzy znaleźli w swoim życiu prawdziwą perłę. Szarpali się, poszukiwali, brnęli po omacku, aż wreszcie znaleźli perłę. Te historie naprawdę zmieniły ich życie. i wiele innych ciekawych artykułów. Są również widokówki: nasza świątynia z lotu ptaka (ofiara dowolna), a w zakrystii oraz u członków naszych grup duszpasterskich, przy wyjściu z kościoła magnesy oraz kalendarze parafialne na rok 2024 w cenie 10 zł. A także płyty diakonii muzycznej „Tyle dobrego”. Ofiary są przeznaczone na cele parafii.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek (28 sierpnia) wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek (29 sierpnia) wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3. W środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Kartki z podziękowaniami i prośbami można wrzucać do skarbony przy bocznym wyjściu lub na tackę, które zostaną wyczytane podczas nabożeństwa.

4. W czwartek od godz. 18.00 możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej.

5. W pierwszy piątek miesiąca (1 września) spowiedź święta od godz. 16.30 do Mszy świętej o godz. 19.00. Tego dnia również odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem w godzinach przedpołudniowych.

6. W pierwszą sobotę (2 września) o godz. 18.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Spowiedź święta przed Mszą świętą.

8. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej oraz do skarbon.

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

10. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków. Jest również umieszczony na stronach internetowych link do wirtualnego spaceru po naszym kościele – zapraszamy do odwiedzin.

11. UWAGA!!! Porządek Mszy świętych do soboty (2 września włącznie) o godz. 9.00 i 19.00. W najbliższą niedzielę przechodzimy na porządek mszy w ciągu roku, czyli – niedzielę o godz. 9.00, 10.30 i 17.00, a w Rusowie o godz. 12.00. W dni powszednie o godz. 17.00. Dokładna rozpiska w gablotach i na tablicach informacyjnych.

12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.