OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocy 5 maja 2024 r.

„… Bądźcie roztropni, ale nie zapominajmy, że nasza roztropność musi zawsze polegać na ocaleniu wiary, sumienia i naszej duszy …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: o naszych świętych – filarach polskiej maryjności; o tym, jak zmieniała się polska flaga i nasze narodowe barwy oraz wiele innych ciekawych artykułów.

2. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek (6 maja) święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba; w środę (8 maja) Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 16.30.

4. W czwartek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem majowym o godz. 16.30. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Po mszy świętej zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W następną niedzielę (12 maja) obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Przypominam, że w niedzielę jest dodatkowa Msza święta o godz. 12.00 aż do ostatniej niedzieli sierpnia.

8. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

10. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane.

11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

12. Zapowiedzi przedślubne 2:
Mateusz Krzysztof ZDOLIŃSKI, kawaler, zamieszkały w Kołobrzegu
i Gabriela Katarzyna KRUSZYŃSKA, panna, zamieszkała w Ustroniu Morskim.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.