27/09/2020 – 04/10/2020

27/09/2020 XXVI Niedziela Zwykła
09:00 – + Franciszek TODOROWSKI (19 rocznica śmierci) rez.
09:00 – + ks. kan. Edward KOŁODZIEJCZYK (budowniczy kościoła w Ustroniu Morskim) – od siostry Stefanii
09:00 – + Jan BARUT – intencja od bratowej Kazimiery z Woli Jasienickiej
10:30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla syna Pawła z okazji 40 rocznicy urodzin oraz jego rodziny
10:30 – + Maria Teresa PIOTROWSKA (4 rocznica śmierci)
10:30 – + Jadwiga PECA-RANISZEWSKA (8 rocznica śmierci)
10:30 – W modlitwie wiernych: Dziękczynna za przeżyty rok z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla koleżanek Amazonek z Brzegu, a dla zmarłych o życie wieczne oraz o wszelkie łaski i zdrowie dla Barbary i Józefa z okazji rocznicy ślubu
12:00 Rusowo – + Regina (11 rocznica śmierci)
17:00 – ++ Mąż Henryk (21 rocznica śmierci), syn Eugeniusz i wnuczek Krystian

28/09/2020 Poniedziałek
17:00 – + Jan BARUT – od brata Karola

29/09/2020 Wtorek – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – Święto
17:00 – + Stanisława PAWŁOWSKA (19 rocznica śmierci)

30/09/2020 Środa
17:00 – + Jan BARUT – od bratanicy Danuty z mężem i dziećmi

01/10/2020 Czwartek
17:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny z okazji urodzin

02/10/2020 Piątek
17:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

03/10/2020 Sobota
14:30 – chrzest: Pola ŚCIRKA
15:00 – chrzest: Mikołaj PIASECKI
15:30 – chrzest: Witold Edward OLEWIŃSKI
17:00 – Wynagradzająca za bluźnierstwa przeciwko Dziewictwu Maryi (rez. Róże Różańcowe)
17:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Rodziny DYNKÓW i MULARCZYKÓW

04/10/2020 – XXVII Niedziela Zwykła
09:00 – + Krystyna MALISZEWSKA – od uczestników pogrzebu
09:00 – ++ Teresa i Roman KIN
09:00 – ++ Z Rodziny STRENG: Jerzy, Halina, Henryk, Helena, Witold i teściowie
10:30 – ++ Bronisław GONTEK (2 rocznica śmierci), zmarli rodzice oraz Stanisława i Jerzy BUCK
10:30 – + Dariusz MRÓZ (5 rocznica śmierci)
10:30 – + Stanisław PUKLICZ (76 rocznica śmierci)
12:00 Rusowo – + Stanisław SZCZEPANIK
17:00 – + Teresa ZAWADA (z okazji Imienin)