OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła 05 sierpnia 2018 r.

„… Kto chce pracować owocnie musi mieć w sercu miłość, a w pracy cierpliwość …” – św. Jan Bosko

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii panią Monikę GRAJEWSKĄ, która występuje w Polsce i poza jej granicami, a znana jest z interpretacji poezji ks. biskupa Józefa ZAWITKOWSKIEGO z muzyką ks. prof. Wiesława KĄDZIELI. Po Mszach świętych, podczas których usłyszymy pieśni w jej wykonaniu, będzie można nabyć jej płyty.

2. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie.

3. W czwartek możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do Mszy świętej.

4. Okazja do spowiedzi w ciągu tygodnia pół godziny przed każdą Mszą świętą.

5. Msze święte w sezonie letnim w dni powszednie o godz. 9.00 i 19.00. Natomiast w niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 i 19.00. W Rusowie o godz. 14.00. W Sianożętach zapraszam na Mszę świętą w sobotę o godz. 20.15.

6. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

7. Kancelaria parafialna czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 9.00 i 19.00.

8. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

9. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – święto Przemienia Pańskiego, w środę – wspomnienie św. Dominika, w czwartek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek – św. Wawrzyńca, w sobotę – św. Klary. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam serdecznie drogich wczasowiczów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.