OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX Niedziela Zwykła 12 sierpnia 2018 r.

„… Postaraj się zawsze działać w oparciu o wiarę a nie z przypadku, lub dla względów ludzkich …” – św. Jan Bosko

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii kleryków z WSD Koszalin. Razem z nami modlą się a po Mszach będą prosić o dobrowolne ofiary na rzecz Seminarium. Już teraz składamy z serca Bóg zapłać. Na Mszy o godzinie 10.30 gościć będziemy Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego z Radomia. A za tydzień na wszystkich Mszach będzie z nami modlił się i śpiewał Tadeusz Skotnicki. Po ostatniej Mszy zapraszamy na 30 minutowe spotkanie z muzyką, modlitwą i słowem śpiewanym .

2. W środę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte według porządku niedzielnego o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 i 19.00. W Rusowie o godz. 14.00. W Sianożętach msza z Uroczystości odprawiona będzie we wtorek o 20.15. a w kościele parafialnym również już we wtorek o 19.00. Serdecznie zapraszamy.

3. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie.

4. W czwartek możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do Mszy świętej.

5. Okazja do spowiedzi w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty zawsze pół godziny przed każdą Mszą świętą. Msze święte w sezonie letnim w dni powszednie o godz. 9.00 i 19.00.

6. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

7. Kancelaria parafialna czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 9.00 i 19.00.

8. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

9. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, w środę – uroczystość Wniebowzięcia NMP, w piątek – św. Jacka. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam serdecznie drogich wczasowiczów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.