OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła 9 września 2018 r.

„…To Bóg chce działać, a my powinniśmy modlić się, by zechciał w swej dobroci posłużyć się nami w swoich świętych działaniach …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: odsłona nowego działu „Cztery strony kobiety”, specjalnie dla czytelniczek „Gościa” o: zdrowiu, domu, wychowaniu dzieci, a także sprawdzone porady i przepisy kulinarne i wiele innych ciekawych artykułów. Jest również „Mały Gość Niedzielny”, a w nim kalendarz na rok szkolny. Czasopisma w cenie 5 zł.

2. Do nabycia jest zapowiadana płyta Diecezjalnej Diakonii Muzycznej „Tyle Dobrego” pod tym samym tytułem, którą prowadzi ks. Proboszcz Arkadiusz Oslislok. Cena płyty 25 zł. Dochód ze sprzedaży pokrywa nagranie płyty. Polecamy.

3. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie.

4. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

5. Kancelaria parafialna czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00.

6. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

7. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek (13 września) wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w piątek (14 września) święto Podwyższenia Krzyża Świętego, to Odpust w naszej parafii, Mszę świętą odprawi i wygłosi homilię odpustową ks. dr Andrzej Pawłowski, nowy proboszcz bazyliki kołobrzeskiej (w tym dniu odpust będzie również w Kołobrzegu u oo. Franciszkanów), w sobotę (15 września) wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

8. Jeśli są osoby chętne na wyjazd 14 września w sobotę na Spotkanie młodych lub 15 września w niedzielę na odpust w Skrzatuszu, to zapraszam do zakrystii. Organizowany jest wyjazd z Kołobrzegu.

9. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam serdecznie drogich wczasowiczów.

10.
Zapowiedzi przedślubne 2:
Krzysztof Kamil SITNIK, kawaler, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Paula Patrycja MASZKA, panna, zamieszkała w Dygowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.