OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkanocna 5 maja 2019 r.

„… Miłość czynna uczy prawdziwego wychowania i twórczości …” – św. Jan Bosko

1. Witam serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej siostrę szensztacką, siostrę Celinę z Koszalina, która przybliży nam ideę peregrynacji Matki Bożej Pielgrzymującej. Osoby zainteresowane przyjęciem obrazu Matki Bożej w swoich rodzinach zapraszamy do zakrystii.

2. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: na czym polega prawdziwy kult Matki Bożej?; o tym, dlaczego dobry katolik powinien być patriotą i wiele innych ciekawych artykułów.

3. Przypominamy, że Msze święte w Rusowie w niedziele i uroczystości odprawiane będą o godz. 12.15.

4. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę i przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 16.30. W środę, 1 maja, rozpoczynamy odprawiać nabożeństwa majowe o godz. 16.30. Zachęcam do pielęgnowania tradycji odmawiania lub śpiewania litanii Loretańskiej przy kapliczkach.

6. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

7. Msza święta szkolna zostanie odprawiona w piątek 10 maja o godz. 17.00. Przypominam rodzicom dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej o oddaniu wypełnionych deklaracji.

8. W sobotę (11 maja) zapraszam po Mszy świętej o godz. 17.00 na spotkanie w sali konferencyjnej Różę pani Marii ŁEBKOWSKIEJ.

9. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci i młodzież.

10. Zachęcamy chłopców do służenia przy ołtarzu, a młodzież do diakonii muzycznej. Informacje w zakrystii.

11. Dzieci w rocznicę Pierwszej Komunii świętej Mszę świętą rocznicową będą miały 26 maja o godz. 17.00. Natomiast spowiedź święta w piątek, 24 maja, o godz. 15.30. Proszę o zainteresowanie się tą sprawą rodziców dzieci.

12. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

13. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

14. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam serdecznie w naszej parafii drogich gości i wczasowiczów.

15. Zapowiedzi przedślubne 1:
Piotr JANISZEWSKI, kawaler, zamieszkały w Lubinie
i Marta Małgorzata BRYLIŃSKA, panna, zamieszkała w Ustroniu Morskim.

Maciej GRALA, kawaler, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Eliza CHODAKOWSKA, panna, zamieszkała w Ustroniu Morskim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.