OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2019 r.

„… Pracujmy aż do końca życia, by możliwie jak najwięcej uczynić dobra …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: Wakacyjny cykl pod nazwą „Cuda za miedzą” – dziennikarze „Gościa” odwiedzają i opisują słynące łaskami miejsca i wiele innych ciekawych artykułów.

2. Jutro, czyli w poniedziałek (1 lipca) zapraszam na Koncert Muzyki Dawnej oraz solistów Festiwali Ogólnopolskich i Międzynarodowych. Odbędzie się o godz. 19.30. Wstęp na Koncert jest wolny, po koncercie możemy złożyć ofiarę przeznaczoną na dofinansowanie podróży oraz wyżywienie młodych artystów.

3. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek (1 lipca) wspomnienie św. Ottona, biskupa, w środę (3 lipca) święto św. Tomasza, Apostoła, w sobotę (6 lipca) wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

4. W środę swój dzień skupienia ma Apostolstwo Dobrej Śmierci, przed Mszą świętą różaniec.

5. W czwartek o godz. 16.oo rozpocznie się Jerycho Różańcowe prowadzone przez Róże Różańcowe.

6. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 9.oo i 19.oo. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

7. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzę w piątek (5 lipca) do południa.

8. Spowiedź święta z okazji pierwszego piątku o godz. 17.oo.

9. W sobotę (6 czerwca) o godz. 18.30 zmiana tajemnic różańcowych.

10. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci i młodzież.

11. Przypominam, że Msze święte w niedzielę są odprawiane o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 i 19.00. W Rusowie o godz. 14.oo. W Sianożętach w sobotę godz. 20.15. W Ustroniu Morskim w tygodniu Msza święta o godz. 9.00 i 19.00. Spowiedź święta w tygodniu przed Mszą świętą.

12. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych. Do skarbony przy bocznym wyjściu można wrzucać prośby do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Nabożeństwa w środy o godz. 18.30.

13. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

14. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

15. Zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 1-13 sierpnia. Spotkanie organizacyjne 26 lipca 2019 godz. 20.00 w Bazylice w Kołobrzegu. Osoby, które nie mogą fizycznie wybrać się na pielgrzymkowy szlak, mogą zapisać się do Złotej Grupy. Każdego dnia w czasie pielgrzymki jeden z kapłanów modli się w intencji uczestników złotej grupy. Można przy tej okazji złożyć ofiarę, którą przeznaczamy dla osób, którym dofinansowujemy pielgrzymowanie. Taka osoba otrzyma wówczas specjalny informator i znaczek pielgrzymkowy. Można też, zamówić Mszę świętą, którą odprawię w czasie pielgrzymki. W zakrystii jest lista, na którą możemy się wpisywać.

16. W zakrystii są do nabycia płyty diakonii muzycznej „Tyle dobrego”, którą osobiście prowadzę. 16 zróżnicowanych utworów religijnych. Może to być doskonały prezent dla bliskich z Ustronia Morskiego. Cena płyty cegiełki – 20 zł.

17. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam serdecznie w naszej parafii drogich gości i wczasowiczów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.