OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 03 sierpnia 2019 r.

„… Bez cierpliwości nie możemy stać się świętymi…” – św. Jan Bosko

1. Witamy i pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości. Życzymy wielu łask bożych i dobrego czasu w Ustroniu Morskim.

2. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – święto Przemienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w sobotę święto św. Wawrzyńca. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia od ołtarza.

3. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 9.oo i 19.oo. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

4. Spowiedź święta zawsze w tygodniu pół godziny przed każdą Mszą (za wyjątkiem środy wieczór) Przypominamy, że Msze święte w niedzielę są odprawiane o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 i 19.00. W Rusowie o godz. 14.oo. W Sianożętach w sobotę godz. 20.15. W Ustroniu Morskim w tygodniu Msza święta o godz. 9.00 i 19.00.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej kleryków z naszego Seminarium. Będą się z nami modlić, podzielą się Słowem a po Mszach będą prosić w dobrowolne wsparcie na rzecz Seminarium

6. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych. Do skarbony przy bocznym wyjściu można wrzucać podziękowania i prośby do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Nabożeństwa w środy.. W środę również będzie odmawiany Różaniec przez Apostolstwo Dobrej Śmierci ok 18.25

7. W czwartek o godz. 16.oo rozpocznie się Jerycho Różańcowe prowadzone przez Róże Różańcowe.

8. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. W gablocie wywieszona jest także lista intencji zamówionych, które Ksiądz Proboszcz odprawia w trakcie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Polecamy pielgrzymów Waszej modlitwie.

10. W zakrystii są do nabycia płyty diakonii muzycznej „Tyle dobrego”, którą osobiście prowadzę. 16 zróżnicowanych utworów religijnych. Może to być doskonały prezent dla bliskich z Ustronia Morskiego. Cena płyty cegiełki – 20 zł.

11. Zachęcamy do pomocy w posługiwaniu w czasie codziennych Mszach, jeżeli ktoś czuje się na siłach w czytaniu Słowa Bożego czy śpiewaniu psalmu. Zawsze wcześniej można umówić się w zakrystii na tę formę posługi.

12. Zapowiedzi przedślubne 2:
Kamil Patrycjusz BRZEZNY, kawaler, zamieszkały w Krakowie
i Kamila Irena PILIŃSKA, panna, zamieszkała w Krakowie

Bartosz Krzysztof PARCZYŃSKI, kawaler, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Aleksandra Natalia WOŚ, panna, zamieszkała w Ustroniu Morskim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.