OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Zwykła 16 lutego 2020 r.

„… Cierp, ale nie zrywaj z miłością …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: „Wielki” – tak o Janie Pawle II w swym najnowszym wywiadzie książkowym mówi papież Franciszek; Dziś na kolacji będzie u nas Jezus z Nazaretu. Co podamy, by poczuł się jak u siebie w domu? i wiele innych ciekawych artykułów. Polecam również inne czasopisma katolickie.

2. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków. Naszą stronę można również znaleźć na Facebooku.

3. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Ogromna prośba do osób, które rezerwowały Msze święte, szczególnie podczas wizyty duszpasterskiej, o potwierdzenie.

4. Chciałbym ponowić prośbę o wsparcie finansowe związane z wykonaniem nowych konfesjonałów (szafowych) do naszej świątyni.

5. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

6. Z inicjatywy Akcji Katolickiej i Caritas, za tydzień, w niedzielę, po Mszy świętej zbiórka do puszek dla pokrzywdzonych na skutek ostatnich wichur. Bóg zapłać.

7. W tym tygodniu obchodzimy: w sobotę (22 lutego) święto Katedry Piotra, Apostoła.

8. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci i młodzież.

9. Zgodnie z zapowiedzią ofiary dzisiaj składane na tacę będą przeznaczone na budowę kościołów w diecezji.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia. Witamy i pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości. Życzymy wielu łask Bożych i dobrego czasu w Ustroniu Morskim. Wszystkim wyjeżdżającym na ferie i urlopy życzymy owocnego pobytu i szczęśliwego powrotu do domów.

11. Zapowiedzi przedślubne 1:
LUBIENIECKI Adrian, kawaler, zamieszkały w Kołobrzegu
i ZIBER Marcelina, panna, zamieszkała w Kołobrzegu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.