OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 sierpnia 2021 r.

„… Rób to co możesz, a Pan Bóg uczyni resztę. On cię nie oszuka, jeśli pracujesz dla Niego …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: Czy Jezus chodził do szkoły? Sam Bóg posługuje się ludzką wiedzą. Warto o tym pamiętać zwłaszcza na początku roku szkolnego. i inne ciekawe artykuły.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w piątek (3 września) wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

3. Porządek Mszy świętych od środy, 1 września, powraca do zwykłego, czyli Msze święte są odprawiane: w niedzielę, godz. 9.00, 10.30, i 17.00, a w Rusowie o godz. 12.00. W Ustroniu Morskim w tygodniu o godz. 17.00. Dokładna rozpiska w gablotach i na tablicach informacyjnych.

4 W środę (1 września) ma swój dzień skupienia Apostolat Dobrej Śmierci. O godz. 16.30 zostanie odmówiony różaniec. Wcześniej, o 16.10 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Kartki z podziękowaniami i prośbami można wrzucać do skarbony przy bocznym wyjściu lub na tackę.

5. W czwartek (2 września) o godz. 9.00 Msza święta szkolna z okazji rozpoczęcia roku oraz poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. Zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców i opiekunów. O godzinie 14.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Jerycho Różańcowe. Zapraszam.

6. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem przed południem. Spowiedź święta od godz. 15.30 do Mszy świętej o godz. 17.00.

7. W sobotę (4 września) o godz. 16.30 zmiana tajemnic różańcowych.

8. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę i przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

9. Zapraszam na stronę internetową naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualności.

10. Transmisje Mszy świętych i nabożeństw możemy oglądać na kanale YouTube. Link znajduje się na stronie internetowej oraz Facebooku.

11. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej ze strony internetowej korzystając z linku umieszczonego na stronie głównej. Możemy tam znaleźć w kalendarzu wolną intencję w czasie rzeczywistym. Jest też link umożliwiający złożenie ofiary. Zachęcam do korzystania.

12. W zakrystii są do nabycia płyty diakonii muzycznej „Tyle dobrego”, którą osobiście prowadzę. 16 zróżnicowanych utworów religijnych. Może to być doskonały prezent dla bliskich z Ustronia Morskiego. Cena płyty 20 zł. Jest również polsko-niemieckie wydanie albumu z przepięknymi fotografiami bazyliki kołobrzeskiej w cenie 50 zł.

13. Przypominam o zachowaniu wymogów epidemicznych. Przy głównym i bocznym wejściu są zamontowane bezdotykowe kropielnice oraz bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk.

14. Wszystkim jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

15. Zapowiedzi przedślubne 2:
Mateusz MALAREWICZ, stanu wolnego, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Sylwia ŁABIŃSKA, stanu wolnego, zamieszkała w Tymieniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.