OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła 6 lutego 2022 r.

„… To co uświęca to nie cierpienie, ale cierpliwość …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: o tym, jak szczera modlitwa nieraz ratowała zagrożony pokój w sytuacjach podobnych do panującej obecnie na Ukrainie, a także inne czasopisma i publikacje. Przypominam, że od stycznia koszt czasopisma wynosi 8 zł.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek (10 lutego) wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; w piątek (11 lutego) wspomnienie NMP z Lourdes, w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego, osoby przewlekle chore, które w ostatnim czasie nie przyjmowały sakramentu namaszczenia chorych mogą go w czasie Eucharystii to uczynić; (proszę wypisać na kartce Imię i Nazwisko oraz adres zamieszkania i wrzucić na tacę).

3. W drugi czwartek miesiąca, w związku z trwającym synodem diecezjalnym, Msza święta wotywna o Duchu Świętym. O godzinie 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej czynna jest kancelaria parafialna. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Po Mszy świętej zapraszam członków Akcji katolickiej na spotkanie robocze grupy synodalnej.

4. Spowiedź święta przed Mszą świętą.

5. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych oraz podczas wizyty duszpasterskiej.

6. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

7. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

8. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci, młodzież i rodziny.

9. 17 lutego w Ośrodku Zdrowia na ul. Osiedlowej 2 odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku od godz. 12.30 do 13.30. Szczegóły w gablocie.

10. Dziękuję tym wszystkim, którzy dostosowują się do wymogów epidemicznych zachowując odpowiednie odległości oraz zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw oraz przyjmując Komunię świętą według ustalonego porządku.

11. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.