OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Zwykła 13 lutego 2022 r.

„… Rób to co możesz, a Pan Bóg uczyni resztę. On cię nie oszuka, jeśli pracujesz dla Niego …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”, a także inne czasopisma i publikacje. Przypominam, że od stycznia koszt czasopisma wynosi 8 zł.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek (14 lutego) święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

3. W czwartek o godzinie 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej czynna jest kancelaria parafialna. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Po Mszy świętej zapraszam chętnych na Krąg Biblijny.

4. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na budowę kościołów w diecezji. Tego dnia będzie również po Mszach świętych zbiórka do puszek na chleb św. Antoniego, dla najuboższych. A o godz. 17.oo Msza święta z poświęceniem książeczek dzieci pierwszokomunijnych.

5. Spowiedź święta przed Mszą świętą.

6. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane na tacę, do skarbon i przy okazji spraw kancelaryjnych.

7. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Są wolne intencje w najbliższym czasie. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

8. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

9. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci, młodzież i rodziny.

10. 17 lutego w Ośrodku Zdrowia przy ul. Osiedlowej 2 odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku od godz. 12.30 do 13.30. Szczegóły w gablocie.

11. Dziękuję tym wszystkim, którzy dostosowują się do wymogów epidemicznych zachowując odpowiednie odległości oraz zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw oraz przyjmując Komunię świętą według ustalonego porządku.

12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.