OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 16 czerwca 2022 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 9.00; 10.30 (z procesją) i 17.00, a w Rusowie o godz. 14.00 (z procesją). Bardzo dziękuję rodzinom przy Ośrodku Wczasowym Janosik oraz Lazur, i wspólnotom Akcji Katolickiej, Kręgom Rodzin przyjmujących Pielgrzymujący obraz NMP, Różom Różańcowym – za przygotowanie ołtarzy na trasie procesji Bożego Ciała i wszystkim organizatorom tej procesji, strażakom, którzy zorganizowali brzózki, Policji za zabezpieczenie trasy, orkiestrze „Morka”, panu organiście, Liturgicznej Służbie Ołtarza, osobom czytającym, śpiewającym oraz panom zbierającym kolektę.

2. Po Mszach świętych zbiórka na chleb św. Antoniego dla najuboższych.

3. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in. o adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej oraz do skarbon.

5. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

6. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

7. We wtorek 21 czerwca o godz. 10.00 serdecznie zapraszamy do wieży kołobrzeskiej bazyliki na Konferencję naukową zatytułowaną „50 lat Kościoła koszalińsko-kołobrzeskiego”, która odbywa się z okazji Jubileuszu 50-lecia naszej diecezji

8. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek po Mszach świętych na kształcenie w diecezji.

9. W zakrystii są do nabycia karty wstępu na uroczystości jubileuszowe, które odbędą się 25 czerwca 2022 r. w koszalińskim Amfiteatrze.

10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.