OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2022 r.

„… Rób to co możesz, a Pan Bóg uczyni resztę. On cię nie oszuka, jeśli pracujesz dla Niego …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy m.in. Zaufać, że Jezus zrobi to, co dla nas najlepsze. Są również widokówki: nasza świątynia z lotu ptaka (ofiara dowolna), a w zakrystii magnesy w cenie 10 zł. Ofiary są przeznaczone na cele parafii.

2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii autorkę publikacji „Sekret Radości, Winnica radości”.

3. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek, 29 sierpnia, wspomnienie Męczeństwo św. Jana Chrzciciela; w sobotę, 3 września, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

4. W środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Kartki z podziękowaniami i prośbami można wrzucać do skarbony przy bocznym wyjściu lub na tackę.

5. Porządek Mszy świętych od czwartku, 1 września, powraca do zwykłego, czyli Msze święte są odprawiane: w niedzielę, godz. 9.00, 10.30, i 17.00, a w Rusowie o godz. 12.00. W Ustroniu Morskim w tygodniu o godz. 17.00. Dokładna rozpiska w gablotach i na tablicach informacyjnych.

6. W czwartek (1 września) o godzinie 14.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Jerycho Różańcowe. Zapraszam.

7. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem przed południem. Spowiedź święta od godz. 15.30 do Mszy świętej o godz. 17.00.

8. W sobotę (3 września) o godz. 16.30 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Spowiedź święta przed Mszą świętą.

10. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej oraz do skarbon. Z boku kościoła jest zamontowany drugi rząd ławek, a także na chórze zainstalowaliśmy nowe ławki, w których może usiąść ok. 90 osób.

11. W dniach od 5 do 8 października organizujemy pielgrzymkę do Wilna. Koszt 1 100 zł i 60 Euro. Szczegóły w gablotach i na stronach internetowych. Proszę o zgłaszanie się do końca sierpnia.

12. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

13. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

14. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.