OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkanocy 14 kwietnia 2024 r.

„… Jeżeli modlicie się, z dwóch ziaren, które siejecie zrodzą się cztery kłosy …” – św. Jan Bosko

1. W ubiegłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego zebraliśmy do puszek dla Domu Opieki Społecznej w Przytocku po pożarze kwotę w wysokości 1 769 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiejsza niedziela to niedziela biblijna, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Dwadzieścia minut przed Mszą świętą o godz. 10.30 i 12.00 będą czytane przez członków grup duszpasterskich fragmenty Nowego Testamentu z Dziejów Apostolskich.

3. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę, związane z piątą rocznicą ustanowienia przez Sejm RP Narodowego Święta Chrztu Polski i wiele innych artykułów.

4. W środę o godz. 16.30 zapraszam na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek o godz. 16.00 wystawienie najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Również po Mszy świętej zapraszam na Krąg Biblijny.

6. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

7. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

8. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane.

9. Serdecznie zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla dorosłych, które będą się odbywały w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.45 w kołobrzeskiej bazylice. Katechezy będą prowadziły wspólnoty neokatechumenalne z Koszalina i Szczecina.

10. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

11. Zapowiedzi przedślubne 1:
Jakub Stanisław WALCZAK, kawaler, zamieszkały w Wirach
i Katarzyna Stanisława IWAŃCZYK, panna, pochodząca z Ustronia Morskiego, a zamieszkała Wirach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.