OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 12 maja 2024 r.

„… Obojętność jest dobra we wszystkim co nie dotyczy Woli Bożej …” – św. Jan Bosko

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: artykuł demaskujący przekłamania i mity pojawiające się w związku z objawieniami w Fatimie oraz wiele innych ciekawych artykułów.

3. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek (13 maja) święto świętego Macieja, Apostoła; w czwartek (16 maja) uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski, biskupa i męczennika.

5. W czwartek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem majowym o godz. 16.30. Kancelaria parafialna jest czynna w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00. W ważnych oraz w losowych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie Akcji Katolickiej.

6. W najbliższą sobotę (18 maja) o godz. 10.00 i 13.00 dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Komunię Świętą. Towarzyszyć im będziemy w naszej modlitwie. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w najbliższy piątek o godz. 15.00.

7. Sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w tym roku 13 czerwca b.r., którego udzieli biskup senior Edward Dajczak. Kandydaci mają swoje spotkanie w najbliższy piątek po Mszy świętej o godz. 17.00 w kościele. Spotkanie jest obowiązkowe.

8. Przypominam, że w niedzielę jest dodatkowa Msza święta o godz. 12.00 aż do ostatniej niedzieli sierpnia.

9. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

10. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Można to również uczynić on-line, link znajduje się na stronie internetowej i Facebooku.

11. Za tydzień w niedzielę zbiórka na chleb św. Antoniego na cele Caritas naszej parafii. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane.

12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich Parafian oraz Drogich Gości. Życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

13. Zapowiedzi przedślubne 1:
Sebastian Krystian PLUTA, związany cywilnie, zamieszkały w Ustroniu Morskim
i Julia Elżbieta KOMOROWSKA-PLUTA, związana cywilnie, zamieszkała w Ustroniu Morskim.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *