17 – 24/03/2024

17/03/2024 – V Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
09:00 – ++ Stanisław KONDRACKI (28 rocznica śmierci) i zmarli z rodziny KONDRACKICH
09:00 – O zdrowie i Błogosławieństwo w Dniu Imienin dla Zbyszka Sochackiego
09:00 – ++ Roman BASARAB (5 rocznica śmierci), mąż Michał BASARAB
09:00 – + Tata Zdzisław BAJER (12 rocznica śmierci) – od córki Jadwigi z Radomska
10:30 – ++ Irena Maria SŁOMCZYŃSKA (30 rocznica śmierci) oraz Józef SŁOMCZYŃSKI (z okazji ziemskich urodzin)
10:30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Romana z okazji 70 urodzin – od żony, dzieci i wnuczki
10:30 – ++ Genowefa (6 rocznica śmierci) i Władysław KURCZAK (17 rocznica śmierci) oraz z rodziny JABŁOŃSKICH i KURCZAK
10:30 – ++ Z rodziny GIL, SROKA i CESARZ
12:00 Rusowo – Za dusze w czyśćcu cierpiące
12:00 Rusowo – Błagalna – o uzdrowienie oczów Jasia
17:00 – ++ Z rodziny BASARAB, ZACHAREK, SIANOS i Alicja MARSZAŁEK
17:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zofii STRENG z okazji 93 urodzin

18/03/2024 Poniedziałek – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
09:00 – + Krzysztof KANIA (9 rocznica śmierci) – od siostry Małgorzaty z rodziną
09:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 – ++ Tadeusz KALOCIŃSKI (2 rocznica śmierci)
17:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 – Błagalna o zdrowie Pauliny z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Uzdrowienia Chorych dla Pauliny
18:30 Rusowo – Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:30 Rusowo – Za dusze w czyśćcu cierpiące

19/03/2024 Wtorek – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE św. Józefa Oblubieńca NMP – Uroczystość
09:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
09:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka
17:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Józefa członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, a dla zmarłych o radość nieba
17:00 – + Remigiusz JURGIELEWICZ (6 rocznica śmierci)
17:00 – ++ Józef SZPAK oraz zmarli Rodzice Janina i Jan JEZIERSCY oraz rodzeństwo Stanisława i Tadeusz
18:30 Rusowo – O Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa, światło Ducha Świętego i obronę Św. Michała Archanioła w wyborze miejsca zamieszkania dla Magdaleny, Barbary i Wiesława, oraz Sylwii
18:30 Rusowo – O dobrego męża dla Magdaleny

20/03/2024 Środa – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
09:00 – O pomoc i opiekę dla Edyty w czasie sprawowania posługi wobec chorych i cierpiących w szpitalu
09:00 – O szczęśliwą operację dla Katarzyny HRYC oraz łaskę zdrowia
11:00 Msza szkolna – + Ewa GUTKOWSKA
13:00 Msza szkolna – Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 – ++ Stefan LATOS (20 rocznica śmierci) i Zofia LATOS
17:00 – + Maciej WALKOWIAK – od firmy pogrzebowej Onyks
17:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka

21/03/2024 Czwartek
17:00 – Karolina MAŁYSZEWICZ – od firmy pogrzebowej Onyks

22/03/2024 Piątek
16:15 – DROGA KRZYŻOWA
17:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka

23/03/2024 Sobota
17:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka
17:00 – ++ Mieczysław JENŻAK oraz zmarli z rodziny JENŻAKÓW, WODZIŃSKICH i SPÓJNYCH
17:00 – + Marianna KAWKA (2 rocznica śmierci)

24/03/2024 – Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
09:00 – ++ Natalia WARECKA (13 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny WARECKICH i JAGIEŁOWICZ
09:00 – + Zdzisław MYŚLIWIEC (1 rocznica śmierci)
09:00 – O uzdrowienie duszy i ciała Weroniki
10:30 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka
10:30 – + Marian PAWLAK
10:30 – ++ Maria i Roman MARZEC
12:00 Rusowo – ++ Maria i Paweł JAKUBCZAK i zmarli z rodziny JASIŃSKICH i JAKUBCZAK
17:00 – + Regina KALOCIŃSKA (8 rocznica śmierci)
17:00 – ++ Zbigniew JABŁOŃSKI oraz zmarli z rodziny JABŁOŃSKICH i GROSZKIEWICZ