21 – 28/07/2024

21/07/2024 XVI Niedziela Zwykła
09:00 – ++ Jadwiga JAGIEŁOWICZ (5 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodzin JAGIEŁOWICZ i WARECKICH
09:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 21)
09:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krzysztofa, Jadwigi, Tomasza, Zofii, Kamila, Teresy i Jana KAWECKICH
09:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Bogumiły i Janusza w 45 rocznicę ślubu
10:30 – ++ Bronisława Trzcińska i Alfred Trzciński – w 6 rocznicę śmierci
10:30 – + Maria Jolanta MOSTOWA (8 rocznica śmierci)
10:30 – ++ Mąż, ojciec i dziadek Andrzej ŚWIĘCKI oraz rodzice i teściowie
10:30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety
12:00 – ++ Teofil WIERZBICKI (27 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny WIERZBICKICH, GRABOWIECKICH, ŻYMAŃCZYK, Fila JABŁOŃSKA i Janina GRABISZEWSKA
12:00 – W intencji wszystkich wypoczywających Gości ośrodka wypoczynkowego KORAB w Ustroniu Morskim, w tym Adama z okazji 50 rocznicy urodzin oraz za Dyrekcję i pracowników ośrodka – o zdrowie i wszelkie łaski
14:00 Rusowo – + Paweł HOLZ (10 rocznica śmierci)
17:00 – Dziękczynna za 40 lat małżeństwa z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Danuty i Krzysztofa
17:00 – Dziękczynna za pracę, zdrowie i miłość
19:00 – + Waldemar SZCZEPANIAK (1 rocznica śmierci)
19:00 – + Aneta WILK

22/07/2024 Poniedziałek – św. Marii Magdaleny – święto
09:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 22)
19:00 – + Waldemar SZCZEPANIAK (1 rocznica śmierci)
19:00 – ++ Stefania, Piotr, Wanda, Bronisław CZECHOWSCY oraz Walentyna i Walenty PAWLAK rez.

23/07/2024 Wtorek – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy – święto
09:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 23)
19:00 – ++ Edward MURAWSKI (29 rocznica śmierci) oraz Maria
19:00 – Dziękczynna z okazji urodzin Hanny i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej oraz żywą wiarę dla rodziny KURCZABÓW

24/07/2024 Środa – św. Kingi, dziewicy – wspomnienie
09:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 24)
19:00 – ++ Marian i Stanisława WILK
19:00 – Dziękczynna z okazji urodzin Hanny i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Doroty

25/07/2024 Czwartek – św. Jakuba, Apostoła – Święto
09:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 25)
19:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z okazji imienin

26/07/2024 Piątek – świętych Joachima i Anny, rodziców NMP – wspomnienie
09:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 26)
19:00 – Dziękczynna z okazji urodzin Hanny i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Anny i Amelii

27/07/2024 Sobota
09:00 – + Zygmunt KAMIŃSKI – od firmy pogrzebowej Onyks
19:00 – O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Krzysztofa Cymer w dniu imienin
19:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 27)
19:00 – ++ Halina CHMIEL z miejscowości Hażlach oraz jej zmarli rodzice, teściowie, rodzeństwo i Stefan NOWAK -od córek i wnuczek
20:15 Sianożęty – ++ Antoni KNISZKA, Alina, Zenon, Dominika ANDRECZKO oraz zmarli z rodziny
20:15 Sianożęty – O Boże błogosławieństwo dla rodziny Wielgosz

28/07/2024 XVII Niedziela Zwykła
09:00 – + Mirosława IWAŃCZYK (greg. 28)
09:00 – + Halina MASIAK (7 rocznica śmierci)
09:00 – ++ Monika, Małgorzata JANDA oraz Marian JANDA, Sabina, Franciszek oraz Ks. Mirosław MĘŻYŃSCY
10:30 – Dziękczynna z okazji urodzin Hanny i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla wnuka Dawida z okazji 15 urodzin
10:30 – + Wanda ZEMMER
10:30 – O opiekę Matki Bożej oraz o wszelkie łaski dla syna Dominika, potrzebne do życia zgodnie z Bożą wolą
12:00 – ++ Zbigniew BŁACHOWIAK oraz brat Henryk
12:00 – Dziękczynna za pierwszy rok studiów z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Kingi
14:00 Rusowo – Dziękczynna z okazji urodzin Hanny i Andrzeja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla synów Michała i Mariusza oraz miłość w rodzinie
17:00 – ++ Edmund DOMAGALSKI (55 rocznica śmierci) i Adam DOMAGALSKI (14 rocznica śmierci)
17:00 –
19:00 –