24 – 31/03/2024

24/03/2024 – Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej
09:00 – ++ Natalia WARECKA (13 rocznica śmierci) oraz zmarli z rodziny WARECKICH i JAGIEŁOWICZ
09:00 – + Zdzisław MYŚLIWIEC (1 rocznica śmierci)
09:00 – O uzdrowienie duszy i ciała Weroniki
10:30 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka
10:30 – + Marian PAWLAK
10:30 – ++ Maria i Roman MARZEC
12:00 Rusowo – ++ Maria i Paweł JAKUBCZAK i zmarli z rodziny JASIŃSKICH i JAKUBCZAK
17:00 – + Regina KALOCIŃSKA (8 rocznica śmierci)
17:00 – ++ Zbigniew JABŁOŃSKI oraz zmarli z rodziny JABŁOŃSKICH i GROSZKIEWICZ

25/03/2024 Wielki Poniedziałek
17:00 – ++ Matylda STAROWICZ (20 rocznica śmierci), Władysław STAROWICZ i Agata KUBIAK

26/03/2024 Wielki Wtorek
17:00 – ++ Rodzice Lucyna i Kazimierz HURKO

27/03/2024 Wielka Środa
17:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka

28/03/2024 Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej
18:00 – W intencji kapłanów – od Róż Różańcowych
18:00 – Za dusze w czyśćcu ciepiące
18:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka

29/03/2024 Wielki Piątek
15:00 – DROGA KRZYŻOWA (w Ustroniu Morskim)
18:00 – Liturgia na cześć Męki Pańskiej

30/03/2024 Sobota – Wigilia Paschalna
20:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka
20:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jolanty BARTNIK
20:00 – O łaskę zdrowia dla brata Jana oraz udaną operację i rehabilitację

31/03/2024 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego – Uroczystość
06:00 – Za Parafian
06:00 – ++ Wiesława i Mirosław SZULC
06:00 – ++ Aniela i Feliks KIZOWSCY oraz o nawrócenie i uwolnienie z nałogów ich syna Henryka
09:00 – O Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa, światło Ducha Świętego i obronę Św. Michała Archanioła w wyborze miejsca zamieszkania dla Magdaleny, Barbary i Wiesława, oraz Sylwii
09:00 – O łaskę nawrócenia dla Joanny
10:30 – ++ Zbigniew, Jadwiga, Józef, Teresa i Andrzej CZACHOROWSCY
10:30 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Bogusi KURDEJ
10:30 – ++ Rodzice Julia i Wacław JASKÓŁKA oraz siostra Jolanta
12:00 Rusowo – + Maria JĘDRZEJEWSKA – od uczestników pogrzebu
17:00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Haliny GUZIEWSKIEJ w 90 rocznicę urodzin
17:00 – + Julia KROPIŃSKA (5 rocznica śmierci)