OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła 27 stycznia 2019 r.

„… Nie uważaj za przyjaciół tych, którzy cię nadmiernie chwalą …” – św. Jan Bosko

1. Polecam Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam m.in.: Na czym polega fenomen Światowych Dni Młodzieży; Czym jest modlitwa autentyczna? i wiele innych ciekawych artykułów. Do numeru dołączona jest również płyta z filmem „Bóg nie umarł 2”, to pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania o Boga.

2. Na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 17.oo zapraszam dzieci i młodzież.

3. Strona internetowa naszej parafii, gdzie możemy znaleźć aktualne ogłoszenia oraz intencje mszalne, a także galerie ze zdjęciami: www.krzyzustronie.pl bez polskich znaków.

4. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

5. Dziękuję za wszelkie ofiary przez Was składane przy okazji spraw kancelaryjnych i podczas Mszy świętej.

6. W piątek, 1 lutego, przyjeżdża do nas mammobus firmy LUX MED. Zachęcamy wszystkie panie w wieku 50-69 lat do wykonania bezpłatnego badania profilaktycznego. Mammobus będzie stał przy Ośrodku Zdrowia przy ulicy Osiedlowej 2B. Szczegóły w gablocie.

7. Z okazji pierwszego piątku miesiąca spowiedź od godz. 8.00.

8. W sobotę (2 lutego) zmiana tajemnic różańcowych o godz. 16.3o.

9. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek (28 stycznia) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w czwartek (31 stycznia) wspomnienie św. Jana Bosko, a w sobotę (2 lutego) święto Ofiarowania Pańskiego.

10. W tym tygodniu w naszej parafii kończymy wizytę duszpasterską. Dziękuję za miły klimat i budujące rozmowy oraz za ofiary składane przy tej okazji. W miarę możliwości niech uczestniczy podczas wizyty duszpasterskiej cała nasza rodzina – wszystkie osoby zamieszkałe w tym domu. Przygotujmy stół nakryty białym obrusem, na którym znajdować się będą: Pismo Święte, krzyż, woda święcona, kropidło. Mam również przy sobie zeszyt intencji więc jest okazja do zamówienia Mszy świętej. Bardzo proszę moich drogich parafian o wyrozumiałość wobec różnych niedogodności, mając na uwadze to, że to moja pierwsza wizyta duszpasterska.

W tym tygodniu odwiedzę naszych parafian:

poniedziałek (28 stycznia) od godz. 15.30 – Gwizd i Grąbnica

wtorek (29 stycznia) od godz. 15.30 – Malechowo i Kukinka

środa (30 stycznia) od godz. 15.30 – Kukinia numery nieparzyste

czwartek (31 stycznia) od godz. 15.30 – Kukinia numery parzyste

piątek (1 lutego) od godz. 15.30 – Rusowo od Kukini do Krzyża

sobota (2 lutego) od godz. 10.00 – Rusowo kolonie i Rusowo od krzyża w stronę kościoła

Do końca wizyty duszpasterskiej Msze święte w tygodniu będą odprawiane nie o godz. 17.00 lecz o godz. 9.00. Wyjątkiem będzie Msza święta w soboty, która będzie o zwykłej porze, czyli o godz. 17.00. Uwaga! Jeśli są rodziny i osoby, których nie odwiedziłem z różnych powodów, proszę o zgłoszenie i umówienie wizyty duszpasterskiej.

11. Jubilatom i tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia. Witam serdecznie drogich wczasowiczów.

12. Zapowiedzi przedślubne 2:
Marcin Marek KLOSKOWSKI, kawaler, zamieszkały w Koszalinie i Justyna Paulina RUTKOWSKA, panna, zamieszkała w Koszalinie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.